"Ботев" /Враца/ загуби от елитния "Витоша" /Бистрица/ с 1:3 във

...

Ботев /Враца/ загуби финала в Балчик, Йордан Апостолов беше избран за най-добър халф на турнира

"Ботев " /Враца/ загуби от елитния "Витоша " /Бистрица/ с 1:3 във финала на приятелския шампионата „ Балчик къп”. След срещата двата тима получиха премиите за първо и второ място. Освен отборната премия за второто място в конкуренцията, врачани завоюваха и самостоятелен приз. Йордан Апостолов заслужи оценката за най-хубав полузащитник в шампионата.
"Витоша " поведе още в 8-та минута с гол на Александър Любенов. Врачани изравниха няколко минути по-късно посредством Петър Альошев. Той засече с глава центриране в наказателното поле на Петър Атанасов. До края на първата част "Витоша " си върна преднината с два гола на Даниел Пеев, който оформи и крайния резултат.
След почивката дуелът беше извънредно равносилен, без съществени рискове пред вратите.
След лагера в Балчик футболистите на Сашо Ангелов получават 2 дни отмора. Следващото им занятие е в понеделник, а в сряда на врачани излизат за контрола със "Спартак " /Плевен/.
Източник: bulnews.bg