Ботев Враца ще играе и през новия сезон в елита,

...

Ботев Враца остана в елита

Ботев Враца ще играе и през новия сезон в елита, откакто завоюва с 3:2 баража за оставане-промоция против четвъртия от Втора лига Етър. Срещата се игра на стадион " Славия ".

След нулево първо полувреме в 49-та минута Юлиан Ненов откри резултата за врачани.

В 74-та Варгас удвои преднината на врачани, а Бауренски в 85-та напълно умъртви интригата.

Етър обаче опита късен взлом и в 88-та Кнежевич понижи, а в добавеното време Иванов върна още един гол, само че за повече нямаше време и Ботев Враца остава в хайлайф и следващата година.