"Ботев" /Врaцa/ разби с 5:0 "Чавдар" в Бяла Слатина на

...

Децата на Ботев /Враца/ започнаха сезона с разгромна победа над Чавдар /Бяла Слатина/

"Ботев " /Врaцa/ разруши с 5:0 "Чавдар " в Бяла Слатина на старта на сезона в зона „ Враца “ при децата. През първото полувреме падна единствено един гол, дело на Николай Цолов. Наставникът на врачани Лукан Луканов направи нужните смени на почивката и тоталното предимство през втората част бе материализирано с 4 безответни попадения, две Божидар Джунов и по едно на Мирослав Маринов и Янис Янакиев.
Луканов даде добра оценка за представянето на своите с оглед неприятния терен и обстоятелството, че за някои от възпитаниците му това бе дебют в проведения футбол. Той пусна в игра 7 футболисти, родени 2004 година и двама 2005 година – Божидар Джунов и Кристиян Грозданов.
Източник: bulnews.bg