Ботев Враца победи с 4:2 ЦСКА 1948 в контролна среща,

...

Ботев Враца взе успеха над ЦСКА 1948 в контрола

Ботев Враца победи с 4:2 ЦСКА 1948 в контролна среща, която се игра в Симитли. Елитният отбор реши всичко още през първото полувреме, когато осъществя три безответни гола.

Валери Домовчийски откри в шестата минута от дузпа, а след половин час игра Петър Атанасов повиши на 2:0. Пет минути преди почивката Андреас Васев повиши на 3:0. През второто полувреме столичният отбор опита да промени нещо и в 64-тата минута Чавдар Ивайлов понижи на 1:3.

Ботев обаче бързо възвърне задатъка си с нов гол от дузпа. Точен в 70-ата минута бе Даниел Генов. Крайното 2:4 бе завършено от Андон Гущеров в 84-ата минута.

Отборът на врачани се прибира от лагера в Банско и възобновява занимания във вторник. В отбора чакат още 2-3 нови попълнения.