"Ботев" /Враца/ нанесе втора загуба на "Монтана" днес. В изтеглен

...

Ботев /Враца/ победи Монтана и при U15 днес

"Ботев " /Враца/ нанесе втора загуба на "Монтана " през днешния ден. В изтеглен мач от 6-ти кръг на U15 в зона „ Велико Търново “ възпитаниците на Лукан Луканов се постановиха с 2:1 над монтанци. Домакинте контролиха играта и справедливо поведоха с 2:0. В 15-та мин. Пламен Спасов получи комфортна топка на границата на наказателното поле и с обмислен шут вкара за 1:0.
В началото на втората част "Ботев " удвои преднината си с малко чудноват гол. Мирослав Маринов от въздуха се опита да центрира, топката се удари в гредата, оттова попадна в тялото на вратаря и се оплете в мрежата зад него за 2:0. 15-ина минути преди края Бисер Ангелов върна гостите в мача, които след това се пробваха да стигната до равенството, само че не съумяха да оползотворят няколко обстановки.
Източник: bulnews.bg