Ботев /Враца/ II инкасира тежко поражение с 0:8 при гостуването

...

Локомотив /Горна Оряховица/ съсипа с 8:0 дубъла на Ботев /Враца/

" Ботев " /Враца/ II инкасира тежко проваляне с 0:8 при гостуването на " Локомотив " /Горна Оряховица/ в мач от Трета лига.
Първият гол падна в 30-ата минута. Тогава домакините центрираха от директен свободен удар и Ивайло Велчев с глава означи.
Малко преди почивката след ново центриране в наказателното поле Георги Колев повиши на 2:0.
Малко след почивката Байдаков изведе Георги Колев самичък против вратаря Любомир Василев и той осъществя за 3:0.
В 48-ата минута домакините центрираха от ъглов удар и Ивайло Велчев вкара втория си гол в мача за 4:0.
Груба неточност на бранител на " Ботев " докара до петото попадение, а негов създател бе Даниел Кънчев за 5:0.
В 68-ата минута падна и шестото попадение. Домакините извършиха пай корнер, последва центриране и Байдаков с глава вкара.
В 73-ата минута играчите на " Локомотив " направиха следващата добра офанзива и още веднъж отбраната на " Ботев " не работи добре и Димитър Байдаков вкара следващото попадение в мача.
Крайното 8:0 оформи Георги Колев в 78-ата минута. Футболист на " Локомотив " стреля красиво, топката се удари в гредата, върна се в наказателното поле, където Колев финтира бранител на " Ботев " и вкара последното попадение в мача.

" Ботев ": Любомир Василев, Петър Кепов, Пламен Спасов, Пламен Петров, Георги Георгиев (46 – Николай Стефанов), Николай Константинов (75 – Самуил Йолов, Валентин Валентинов (75 – Кристъфър Боянов), Красимир Русинов 65 – Тихомир Тодоров, Ивайло Дудушки, Радослав Захариев (75 – Радостин Величков), Митко Панов
Източник: bulnews.bg