Ботев (Враца) и Локомотив (Пловдив) се изправят един срещу друг

...

Ботев и Локомотив ще гонят втора победа от началото на сезона

Ботев (Враца) и Локомотив (Пловдив) се изправят един против различен в мач от четвъртия кръг в efbet Лига. Срещата е през днешния ден 18:30 часа на стадион " Христо Ботев ".

Още на старта на Първа лига врачани позволиха загуба от Берое с 2:1. Това не повлия отрицателно на отбора, който в идващия кръг завоюва три точки вкъщи против Ботев (Пловдив).
 Браян Переа: Манталитетът ни се промени, желаеме да побеждаваме

" Благодаря на управлението на Ботев (Вр) "

Малко не доближи врачани да си тръгнат с цялостния актив и от визитата на Септември (София), само че позволиха изравнително попадение десетина минути преди края.

Локомотив (Пловдив) пък завоюва с 2:1 против новака Хебър (Пазарджик) в предишния кръг. " Черно-белите " не демонстрират доста устойчиво показване от началото на сезона, само че с помощта на две домашен победи са в челото на класирането.

В единственото си посещение досега, локомотивци изгубиха с 0:2 от Лудогорец. Предстоящият мач във Враца ще покаже дали пловдивчани вървят във възходяща линия при Александър Томаш.
 Томаш включи новите бразилци в групата за мача с Ботев (Враца)