Ботев Враца и АРДА завършиха наравно 0:0 в среща от

...

Арда и Ботев Враца си разделиха по една точка

Ботев Враца и АРДА приключиха наедно 0:0 в среща от 13-ти кръг на efbetЛИГА, играна на ст. Хрисо Ботев във Враца.

Двубоят стартира интензивно и двата тима сътвориха положения пред двамта вратари. В 25-ата минута Александър Георгиев откри Ласана Н’Диайе в наказателното поле, той овладя топката, само че ударът му мина над напречната греда. В 30-ата минута основният арбитър анулира гол на домакините, след ревизиране на обстановката от VAR, защото Генов бе в състояние на засада.

След почивката домакините първи насочиха удар към една от двете порти. В 57-ата минута Георгиев шутира, само че топката попадна право в ръцете на Господинов. Малко по-късно Том игра с глава, само че топката мина над гредата. Играчите на Александър Тунчев се пробваха да си тръгнат с три точки от Враца, само че за жалост до попадение не се стигна. Така двете единайсеторки си разделиха по една точка, като АРДА към този момент има 21 и заема 7 място в класирането. В идващия кръг гостуваме на Черно море, а срещата от 14-ти кръг на efbetЛИГА е на 14 октомври от 19:45ч.
Източник: novinata.bg