Ботев (Вр) 0 : 0 Царско село 45′ 45′ КРАЙ

Ботев - Царско село, нулево равенство след първата част

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!
41′
Лъчезар Балтанов стреля настрана с глава.
32′
Лукас Диас напредна и насочи прекрасен удар от дъгата пред наказателното поле, получи се рикошет, а вратарят Костов не помръдна, само че топката мина настрана.
28′
Ботев сътвори първата сериозна заплаха в мача. Виктор Василев пусна паралелен на голлинията пас към Бабунски, който не съумя да засече от няколко метра, а топката мина и около Касини, само че по този начин и не се стигне до удар.
24′
Димо Бакалов получи жълт картон след нарушаване против Касини.
16′
Гостите владеят самодейността все още. Притежанието на топката е 64% на 36% в тяхна изгода
11′
Бауренски и Димо Бакалов влязоха в спор след битка сред двамата за топката, само че реферът Волен Чинков бързо укроти пристрастеностите на терена.
8′
Добра офанзива на гостите. Стеванович овладя центриране на Попадийн в наказателното поле, откри Димо Бакалов, който му върна и нападателят стреля, само че топката прелетя над вратата.
1′

1′
Минута безмълвие в памет на жертвите от двете нещастия, раздрусали България в последните дни - тази от старческия дом в с. Рояк и от скоросния път " Струма ".
1′
НАЧАЛО НА МАЧА!
Състав 76 Красимир Костов 1 Янко Георгиев 5 Костадин Ничев 3 Мартин Кавдански 18 Илия Миланов 21 Венцислав Василев 77 Мартин Николов 25 Александър Александров 6 Антонио Георгиев 83 Христо Попадийн 94 Юлиан Ненов 80 Карлос Охене 88 Йоан Бауренски 10 Лъчезар Балтанов 16 Матеус Касини 93 Васил Шопов 20 Дориан Христовски 7 Димо Бакалов 22 Диего Фераресо 12 Лукас Диас 11 Виктор Василев 8 Ален Стеванович Треньор Даниел Моралес Любослав Пенев Резерви 33 Христо Георгиев 30 Християн Василев 2 Валери Христов 4 Дилян Георгиев 21 Сержио да Силва 77 Луи Нганиони 14 Антон Фасе 88 Никола Колев 24 Стефан Гаврилов 20 Петър Атанасов 23 Иван Митрев 29 Ян Коуку 28 Красимир Тодоров 9 Милчо Ангелов
Ботев (Враца) приема Царско село в първи мач от 16-ия кръг на efbet Лига. Мачът във Враца стартира в 12:15 часа. Преди този мач, " царете " са последни в класирането с едвам 10 точки, до момента в който врачани са с една позиция по-нагоре с 12 пункта.
 Дориан Бабунски избира чужбина пред родния хайлайф

Няма действителни предложения за Бабунски

Домакините в предишния кръг направиха 0:0 против Левски в София, до момента в който " царете " записаха проваляне с 2:5 от Славия.

Треньорът на Ботев Даниел Моралес няма да прави огромни промени в състава, стигнал до точка на " Герена ".

Наставникът няма проблеми с осъдени и контузени състезатели и ще разчита на най-благоприятен състав. В същото време сътрудника му Любослав Пенев още веднъж няма да може да разчита на сърбина Милан Йокич, който изтърпява наказване от три дуела поради сборичкване с Родриго Енрике от Черно море при равенството 1:1 на " Тича ".

Двата отбора са изиграли шест мача между тях на равнище хайлайф, като са си разменили по 3 победи.