Ботев Пловдив загуби от Крумовград в контролна среща. На собствения

...

Ботев Пд катастрофира в контролата срещу Крумовград

Ботев Пловдив загуби от Крумовград в контролна среща. На личния си стадион „ Христо Ботев “ “канарчетата ” отстъпиха с 2:4 на „ жълто-сините “.

Двубоят бе дебютен за новия ментор на пловдивчани Душан Керкез, както и за Антоан Конте. Както към този момент стана ясно, новата звезда на “жълто-черните ” изтърпява петгодишна условна присъда за побой, която изтича на 26 януари 2026 година. Мачът се организира в 4 полувремена от по 30 минути.

Ботев поведе в 19-ата минута. Центриране в наказателното поле на Реда Рабей откри новото попълнение на отбора Антоан Конте, който означи с глава.

След половин час игра “канарчетата ” удвоиха задатъка си с гол на Антоан Бароан.

Само 5 минути по-късно Китан Василев се разписа за гостите, правейки резултата 2:1.

В последните две елементи от по 30 минути Крумовград стигна до 3 безответни попадения, а по този метод и до успеха с 4:2.
Източник: novsport.com