Ботев Пловдив стана новатор сред българските клубове с метод за

...
Ботев Пловдив стана новатор сред българските клубове с метод за
Коментари Харесай

Ботев Пд покани на дебат 4-ма кандидати за президент на БФС, избира от тях

Ботев Пловдив стана модернист измежду българските клубове с способ за избор на претендент за президент на БФС, който да поддържа.

" Жълто-черните " насочиха публична покана за спор на 4-ма кандидати за поста на подалия оставка Борислав Михайлов. Това са Георги Градев, Георги Иванов, Димитър Бербатов и Михаил Касабов.

Срещите ще се проведат сред 9 и 12 март на стадион " Христо Ботев ". Модератор на събитието ще бъде Валери Станков, като дебатът ще се излъчи през медийните канали на пловдивския клуб.

" Нашата цел е при цялостна бистрота и взаимно почитание да дадем опция на всички ботевисти да се срещнат с главните тези на претендентите, както и да получат отговори на въпроси, които касаят директно развиването на българския футбол и в частност нашия клуб ", оповестиха от Ботев Пд.

От клуба обявиха, че ще вземат решение кого от претендентите да поддържат на идния конгрес на БФС след провеждането на обществената полемика и въз основата на получените отговори.
Източник: glasnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР