Ботев (Пловдив) приема Септември (София) в първи мач от осмия

...
Ботев (Пловдив) приема Септември (София) в първи мач от осмия
Коментари Харесай

Ботев с нов опит да се добере до първа победа в efbet Лига

Ботев (Пловдив) приема Септември (София) в първи мач от осмия кръг на efbet Лига. Двубоят на футболния комплекс в " Коматево " е през днешния ден от 18:30 часа и ще бъде управителен от Георги Иванов.



" Канарчетата " към момента са в търсене на първата си турнирна победа през сезона, като досега тимът, воден от Желко Копич, има едвам една точка в своя актив. " Жълто-черните " приключиха наедно само с Берое (1:1).




Столичани влизат в срещата в положително въодушевление, откакто се постановиха над заралии (3:1) в последния кръг. Това бе втори триумф за младите момчета на Славко Матич през актуалната акция, които ще се опитат да задълбочат рецесията в лагера на пловдивчани.


19  Септември - Берое
За Ботев това се явява второ следващо домакинство, откакто преди седмица отборът беше доста покрай първите си 3 точки, само че позволи поврат в последните минути и отстъпи на Черно море с 3:4.
 Инфарктен мач в Коматево! Черно море остави Ботев (Пд) с празни ръце в голово шоу Инфарктен мач в Коматево! Черно море остави Ботев (Пд) с празни ръце в голово шоу
За " жълто-черните " навън са трайно контузените Тодор Неделев и Станислав Работов, а Самюел Супрайен, който напусна наложително още през първото полувреме против “моряците ”, е под въпрос за дуела поради инфектиране на глезена.

БОТЕВ (ПД) - СЕПТЕМВРИ (СФ)

Вероятни сформира:

БОТЕВ (ПД):

СЕПТЕМВРИ (СФ):

СТАДИОН: " Футболен Комплекс Ботев 1912 ", Пловдив 
СЪДИЯ: Георги Иванов
НАЧАЛО: 18:00 часа
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР