Ботев Пловдив надви Ботев Враца с 3:2 в плейофен мач

...

Ботев Пд стигна до обрат срещу Ботев Враца

Ботев Пловдив надделя Ботев Враца с 3:2 в плейофен мач от efbet Лига, игран в Пловдив. В воин за домакините се трансформира Тодор Неделев с двете си попадения. Към тях пък Венцислав Керчев добави автогол и гол на сметката си.

Във втората минута Керчев насочи удар с глава във втората минута след корнер отдясно, само че в навън.

В 14-ата минута Неделев откри в кулоар Шопов, който излезе самичък против Митов и осъществя, само че голът бе анулиран вярно поради засада. В 17-ата минута гостите стигнаха до корнер. Атанасов изсипа топката, няколко индивида се разминаха с нея, преди Керчев да я засече и да изведе тима си напред. 2 минути по-късно Чавдар Ивайлов се намеси с опитност и мазета удар на Тодор Неделев в ъглов удар. След осъществяването му обаче Илия Миланов почисти напред. 22-а минута. Пореден ъглов удар за " канарчетата ". Неделев откри Терзиев, само че той изпрати топката прекомерно високо над вратата.
Източник: fakti.bg