Ботев (Ихтиман) допусна първа загуба в контролите преди подновяването на

...

Ботев с първо поражение в контролите

Ботев (Ихтиман) позволи първа загуба в контролите преди подновяването на шампионата в Югозападната Трета лига. Момчетата на Валери Свиленов претърпяха проваляне от Оборище с 1:3.

Тимът от Панагюрище съумя да открие резултата, възползвайки се от неточност в защитата на Ботев. Последваха няколко рискови офанзиви към вратата на Оборище, само че гол не падаше.
 Ботев (Ихтиман) с ново реми, изпусна Рилецо Ботев (Ихтиман) с ново реми, изпусна Рилецо
През втората част футболистите на Ботев позволиха още две попадения във вратата, само че по-късно се разиграха.

В 75-ата минута капитанът на отбора от Ихтиман Борислав Балджийски беше прецизен и понижи до 1:3, а до края на дуела натискът докара до греда след удар на Балджийски и съвършена интервенция на вратаря на Оборище.

В идната си инспекция Ботев излиза против Левски Раковски на 4 февруари.

Бъди част от " Домът на почитателите ”, играй и печели със Sportal.bg.