БОСТЪН (AP) — Стефон Касъл имаше 16 точки и 11

...

Първият поставен UConn победи друг опонент, побеждавайки Сан Диего Стейт с 82-52, за да стигне до елитната осмица

БОСТЪН (AP) — Стефон Касъл имаше 16 точки и 11 битки за първия подложен UConn и защитаващият първенеца на NCAA напредна към Елитната осмица с още една двуцифрена победа, побеждавайки Сан Диего Стейт с 82-52 в четвъртък вечер в реванш от миналогодишния мач за купата.

Кам Спенсър вкара 18 точки, а Тристен Нютън добави 17 точки и седем битки за Хъскис (34-3), които ще играят с спечелилия от другия полуфинал на Източен район сред №2 Щат Айова и №3 Илинойс за място във Финалната четворка в Глендейл, Аризона.

Една година откакто стигнаха до петото си национално състезание – спечелвайки шестте си мача от NCAA шампионата приблизително с съвсем 20 точки – Huskies последваха експлоадирания предишния уикенд с деветата си поредна двуцифрена победа в March Madness.

Подкрепени от TD Garden, който на процедура беше хазаин на UConn - Бостън е на към 90 благи от своя кампус Storrs, Кънектикът - Huskies направиха двуцифрен задатък при започване на второто полувреме, 20 след към седем минути до к...