БОСТЪН (AP) — Мейсън Лорей вкара победния гол в силовата

...

Lohrei отбеляза победител, Geekie nets хеттрик, Бруинс завършват 3 мача с победа над Вегас с 5-4

БОСТЪН (AP) — Мейсън Лорей вкара победния гол в силовата игра по-малко от пет минути преди игра, Morgan Geekie направи първия си хеттрик в NHL, а Boston Bruins прекъсна поредност от три загуби с победа с 5-4 над Vegas Golden Knights в четвъртък вечерта.

Lohrei уволни еднократно от вътре в десния кръг и Бруинс удържаха, откакто капитулираха преднината си от 3-0 и 4-2.

Йеспер Боквист също вкара за Бостън, който завоюва едвам за повторно в регламента през февруари, до момента в който Дейвид Пастрнак имаше две асистенции, с цел да помогне за завършването на сезона на защитаващия първенеца на Купа Стенли. Джеръми Суейман имаше 32 спасявания.

Пол Котър, Алекс Пиетранджело, Майкъл Амадио и Чандлър Стивънсън означиха за Голдън Найтс, а Адин Хил приключи с 27 спасявания.

Geekie вкара два пъти по време на експлоадирането на Бостън с три гола, което обгръща 2:30 от първия интервал. Нападателят получи прецизен пас от Трент Фредерик, преди да отиде на горния рафт за първия гол в мача в 14:34...