БОСТЪН (AP) — Индиана Пейсърс продължиха да обръщат топката и

...

Загубите на Халибъртън струваха на Пейсърс, който загуби късната преднина срещу Селтикс в мач 1 от финалите на Изток

БОСТЪН (AP) — Индиана Пейсърс продължиха да обръщат топката и тъкмо по този начин донесоха победа на Бостън Селтикс в Мач 1 от финалите на Източната конференция.

Тайрис Халибъртън направи две основни загуби – една в края на постоянното време и друга в продължението – с цел да помогне на Бостън да се възвърне от пасив от пет точки в последните две минути на четвъртата четвърт и завоюва 133-128 във вторник вечер.

„ Само обороти. Обороти “, стартира Халибъртън. „ Имах две неприятни загуби, които считам, че ни коства играта. “

Пейсърс дойдоха в Бостън, откакто разстроиха Милуоки Бъкс в първия кръг и Ню Йорк Никс във втория – и двата пъти след загуба 1. Селтикс са най-поставеният тим в НБА, със седем победи пред най-близката си конкуренция и със 17 победи по-добри от Пейсърс.

И когато Бостън откри преднина от 12-0 във вторник вечерта, изглеждаше по този начин серията може даже да не е конкурентна. Но Индиана изравни на полувремето, поведе със 115-110 при 1:57 преди края на постоянното вре...