БОСТЪН (AP) — Еразмо Рамирес оттегли Роми Гонсалес на игра

...

Рейс бяха принудени да сменят питчърите на 9-то място, след като загубиха представа за посещенията на Маунд, победиха Ред Сокс със 7-5

БОСТЪН (AP) — Еразмо Рамирес отдръпна Роми Гонсалес на игра в края на мача с двама, откакто Рейс бяха принудени да отстранят Джейсън Адам, тъй като изгубиха визия за визитите на могилата, а Тампа Бей победи Бостън Ред Сокс със 7-5 в четвъртък вечерта.

Айзък Паредес записа тайбрек сингъл в деветия мач от Кенли Янсен (1-1 ), който удари Зеленото страшилище, а Ричи Паласиос добави жертвена муха.

Адам разреши две разходки на Rob Refsnyder и една на Rafael Devers. Треньорът по питчинг на Rays Кайл Снайдер потегли към могилата и пресече линията на фаула, когато беше спрян от съдията Алекс Тоси. Рейс бяха изгубили визия за визитите на могилата, когато кечърът Бен Рортвед беше излязъл да приказва с Адам по-рано в ининга.

Ако даден тим е изчерпал визитите си на могила навлизайки в деветия ининг, той получава спомагателна. Но Рейс използваха последния си в деветия.

След забавяне от към шест минути, Рамирес отдръпна Гонзалес при резултат 2-2 за първото...