БОСТЪН (АП) — Джейсън Тейтъм има 25 точки и 10

...

Тейтъм, Браун водят Селтикс пред Кавалиърс със 120-113, за да останат непобедени в Бостън

БОСТЪН (АП) — Джейсън Тейтъм има 25 точки и 10 битки, Джейлън Браун също вкара 25 и Бостън Селтикс остана непобеден вкъщи с Победа със 120-113 над Кливланд Кавалиърс във вторник вечер.

Кристапс Порзингис записа 21 точки и 10 битки, Дерик Уайт добави 17 точки, а Бостън държеше Кливланд без гол за интервал от 2 минути и 40 секунди през четвъртата четвърт, като най-сетне в профил Кавалиърс, които играха на пътя предната вечер.

Донован Мичъл имаше 29 точки, а Дариус Гарланд вкара 26 за Кавалиърс, които не можаха да преодолеят студената част през четвъртата четвърт. Кливланд също беше изместен с 45-35 при започване на серия от два мача.

Отборите играят още веднъж в четвъртък в Бостън.

Макс Страс добави 17 точки и девет битки за Кавс. Кливланд излизаше от загубата със 104-94 от Орландо в понеделник вечерта, когато Кавс вкараха единствено 15 точки в третата четвърт. Кливланд стартира мощно във вторник, започвайки мача с 18-4, само че не можа да поддържа темпото.