БОСТЪН (АП) — Ар Джей Дейвис вкара 16 точки, а

...

Tar Heels победиха Boston College със 76-66, 8-а поредна победа с двуцифрено число

БОСТЪН (АП) — Ар Джей Дейвис вкара 16 точки, а Харисън Инграм вкара 11 с 13 битки в събота, с цел да изведе №4 Северна Каролина до своя осма поредна победа, победа със 76-66 над Бостън Колидж.

Всичките осем победи на Tar Heels са с двуцифрен резултат.

Армандо Бакот добави 10 точки и девет битки за Tar Heels (15-3, 7-0 Atlantic Coast Conference), които изоставаха през огромна част от първото полувреме и държаха единствено 68-63 преднина с три минути игра. BC (11-7, 2-5) не направи нова кошница.

Каролина направи пет от шест наказателни удара в края на правата, с цел да удължи поредицата си от победи с най-малко 10 точки, като Кормак Райън означи чифт фаул удари с оставащи 38 секунди, с цел да направи мача 76-66.

>

Куинтен Пост вкара 19 с 10 битки за Бостън Колидж (11-7, 2-5), който загуби три от последните си четири мача. Каролина е победила БК в 17 от последните 18 опита.

BC водеше с цели шест точки в средата на първото полувреме и все...