Борещият се Куентин Граймс остана на пейката, след като излее разочарованието на Никс
БОСТЪН — Куентин Граймс се насочва към пейката.
На фона на битките и публичното отчаяние от неналичието на благоприятни условия, 23-годишният пазач беше сменен в състава от Донте ДиВинченцо за мача против Селтикс в петък вечер.
Граймс беше титулярен гард за 83 поредни мача от постоянния сезон, в които беше разполагаем, откакто измести Евън Фурние на това място при започване на предишния сезон.
В петък той ще влезе за първи път от пейката за мач от постоянния сезон от ноември 2022 година
Но експертът по 3 точки и отбранителен експерт се бори доста, с цел да стартира сезона, като процентът му на пукотевица, игровото време и опциите му за пукотевица страдаха.
След загубата във вторник в Милуоки, Граймс описа за събитията, като сподели, наред с други неща, че е трудно да се откри темп, когато той рядко допира топката, стои в ъгъла и е сменен, откакто пропусна един удар. p>
„ Просто е мъчно, когато изкараш цялата четвърт без да докоснеш т...
Прочетете целия текст »




