Борнемут трябваше да чака до последните минути, но взе заслужена

...

Борнемут продължава да очарова

Борнемут трябваше да чака до последните минути, само че взе заслужена победа против Кристъл Палас и продължава да впечатлява с представянето си от началото на сезона. Отборът на Еди Хау се наложи с 2:1 в последния дуел от 7-ия кръг в Премиър лийг и заема 7-о място в класирането, като към момента не познава усета на загубата на собствен терен.

Победното попадение осъществя резервата Джуинър Станислав в 87-ата минута от дузпа, отсъдена за неуместно нарушаване на Мамаду Сахо. За Борнемут прецизен беше и Дейвид Бруукс още в 5-ата минута, а Патрик ван Анхолт вкара за 1:1 в 55-ата, само че освен това състояние имаше засада, която реферите не маркираха.

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА
СТАТИСТИКА ОТ МАЧА
КЛАСИРАНЕ
ГОЛМАЙСТОРИ
ПРОГРАМА
Премиър лийг 7 кръг, понеделник 1 октомври  Борнемут 2:1краен резулат  Кристъл Палас