Борнемут посреща Манчестър Юнайтед в мач от предпоследния 37-и кръг

...

НА ЖИВО: Борнемут - Манчестър Юнайтед, съставите

Борнемут посреща Манчестър Юнайтед в мач от предпоследния 37-и кръг на Висшата лига. Срещата е с начален час 17:00 и може да я наблюдавате НА ЖИВО по NOVA SPORT, а Gong.bg ще ви направи съпричастни към конфликта и ще го наблюдава минута по минута.

Борнемут има записва разнообразни резултати, като редува победи и загуби, само че към този момент си е подсигурил оставането във Висшата лига и през идващия сезон. Интересното е, че последното тъждество на " черешките " датира от началото на февруари месец. Борнемут ще желае да приключи сезона влиятелно, като опита да зарадва своите почитатели в последното си домакинство за акцията.

Победата за Манчестър Юнайтед е наложителна в тази среща, защото отборът е преследван от Ливърпул в борбата за топ 4. " Червените дяволи " завоюваха последния си мач във Висшата лига, откакто изгубиха два поред с по 0:1. Манчестър Юнайтед ще се опита да завоюва трите точки, което значително ще подсигурява присъединяване на тима в Шампионската лига следващата година.

Стартови сформира:

Борнемут:  13. Нето, 5. Лойд Кели, 25. Маркос Сенеси, 27. Илия Забарний, 32. Джейдън Антъни, 8. Джеферсон Лерма, 4. Люис Кук, 15. Адам Смит, Дейвид Брукс, 10. Райън Кристи, 9. Доминик Соланке

Треньор:  Гари О`Нийл

Манчестър Юнайтед:  1. Давид де Хеа, 23. Люк Шоу, 2. Виктор Линдельоф, 19. Рафаел Варан, 29. Аарън Уан-Бисака, 14. Кристиан Ериксен, 18. Каземиро, 25. Джейдън Санчо, 21. Антони, 8. Бруно Фернандеш, 9. Антони Марсиал

Треньор:  Ерик загар Хаг