Борисов в Пловдив: Радев го играе малко като цар (Видео)Лидерът

...
Борисов в Пловдив: Радев го играе малко като цар (Видео)Лидерът
Коментари Харесай

Борисов в Пловдив: Радев го играе малко като цар

Борисов в Пловдив: Радев го играе малко като цар (Видео)
Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов с коментар от Пловдив пред публицисти за идните избори. Той дефинира Пловдив като „ емблематичен град “.  „ Ако с Гълъб Донев и Митко Стоянов – аз не знам по какъв начин ще ни победят, тъй като сега Румен Радев го играе малко цар. Аз преди време бях в Национална движение „Симеон Втори" държавното управление, не съм бил партиен член,
само че помня, че тъкмо тогава вървеше неговата акция на царя “, разяснява Борисов.
„ Не знам социологиите какво мерят без да имат хората в тези партии, без да са чули какво им се предлага, защото доста пъти съм приказвал за алената олигархия, която разруши 1990-а година Българска комунистическа партия,
това е алената номенклатура,
тъкмо с тези хора се е обкръжил Радев. Сега са внуците и децата на червената олигархия. Мен който пристигна да стачкува ме намира в Банкя – къщата, където съм се родил. Аз в никакъв случай не съм ползвал нито държавно жилище (освен като министър председател поради охраната), нито като кмет, нито в никакъв случай в живота си,
нито държавно нито общинско “, сподели той и запита коя е олигархията.
По думите му „ пловдивската олигархия “ се е към този момент сдобила с доста властови позиции, разяснявайки напрежението към промяната на шефа на полицията в града. „ Всички, които имат някакво отношение към изборите, има логичност да смятат, че могат да сложат по-добри. В случая не стават по-добри, а такива, срещу които има митинги. Най-добре съм се чувствал като главен секретар на МВР и
си обичам и служителите на реда, и пожарникарите и службите – мога единствено да кажа горкото Министерство на вътрешните работи “, изясни той.
По думите на Борисов редовите чиновници единствено се привеждат и чакат да дойдат новите началници.

Борисов е в Пловдив, с цел да провери реконструкцията на тогавашното кино „ Космос “, което ще е новото пространство за културни събития в Пловдив.

Източник: flashnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР