Борисов от Пловдив: Eй затова се търпим в некоалицията –

...
Борисов от Пловдив: Eй затова се търпим в некоалицията –
Коментари Харесай

Борисов от Пловдив: Eй затова се търпим в некоалицията – променихме Конституцията и съдебната система


Борисов от Пловдив: Eй по тази причина се поносим в некоалицията – променихме Конституцията и правосъдната система.

„ По пътя към Пловдив приказвах с Кирил Петков и Христо Иванов. Ей по тази причина се поносим в некоалицията и президентът Радев толкоз злобно приказва сутринта. България има сериозен прогрес за влизането й в Шенген. Орбан също ще премисли. И вървим доста напред по Шенген и Еврозоната. Променихме конституцията и правосъдната система. Ако бъдем по-стриктни и работим, с цел да повишим събираемостта, бюджетът ще бъде изпълнен. “

Това сподели водачът на ГЕРБ Бойко Борисов в Пловдив, който посочи, че с новия бюджет вторият град получава 146 милиона лв.. Той изброи в детайли всички обекти, които ще бъдат финансирани. Сред тях са двата стадиона – на „ Ботев “ и „ Локомотив “, кино „ Космос “, Околовръстното. Първата спирка на Борисов е стадион „ Христо Ботев “. Посрещнаха го кметът Костадин Димитров, шефът на общинските съветници Атанас Узунов и куп почитатели. Легендата Петър Зехтински разцелува водачът на ГЕРБ.

„ Не се разбираме в тази сглобка, само че променихме Конституцията, Радев го назова обезчестяване, само че без тези промени нямаше да ни пуснат в Шенген “, добави Борисов. Според него Австрия имала единствено едно условие за Шенген – да пазим границите си, по тази причина водачът на ГЕРБ бил спокоен, тъй като знаел, че можем да го осъществим. Борисов назова изявлението на президента от сутринта „ злобно “. „ Ако президентът Радев за 2 години беше направил една хилядна от това, което ние вършим през днешния ден, доста друга щеше да бъде страната “, сподели още Борисов.

Борисов пристигна, с цел да се запознае на място с ремонта на стадионите на тимовете „ Ботев “ и „ Локомотив “, за които третото му държавно управление отпусна пари. След това ще посети и регион „ Тракия “, където ще се построява нова черква. На последното си съвещание кабинетът „ Денков “ отпусна 2 мн. в. за строителството на бъдещия храм, който ще носи името „ Св. цар Борис Покръстител “.
Източник: flashnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР