Борислав Цонев не успя да помогна на Интер (Запрешич) да

...

Автогол повали тима на Боби Цонев в доиграването срещу Локомотива

Борислав Цонев не съумя да оказа помощ на Интер (Запрешич) да избегне следващата си загуба в хърватското състезание. Този път тимът на българина отстъпи с 1:2 вкъщи на Локомотива (Загреб) и се закотви на последното 10-о място в класирането.

Мачът стартира през вчерашния ден, само че беше пресечен в 39-ата минута поради проблеми с осветлението. В днешното доиграване гостите поведоха с гол на Лирим Кастрати (45'), а резервата Иван Мамут (68') изравни за Интер. В 71-ата минута Никола Солдо си вкара автогол и подари трите точки на гостите от Загреб.

В късния мач Осиек победи с 1:0 Хайдук (Сплит) след гол на Антонио Манце. По този метод отборът, отстранен от ЦСКА-София в Лига Европа, се придвижи на трето място с 11 точки. Лидер е Динамо (Загреб) с 13 точки и мач по-малко, следван от Хайдук с 12.

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА
СТАТИСТИКА ОТ МАЧА
КЛАСИРАНЕ
ГОЛМАЙСТОРИ
ПРОГРАМА Лига 1 6 кръг, неделя 25 август  Интер (Запрешич) 1:2краен резулат  Локомотива (Загреб)