Борислав (Първомай) продължи срива си и загуби с 0:2 от

...

Борислав допусна загуба от Карнобат

Борислав (Първомай) продължи срутва си и загуби с 0:2 от директния си съперник в битката за оцеляване - Карнобат, макар че през първата част бе равностойна. Далечен удар на Стоян Николов в ръцете на Милко Баданов и няколко центрирания пред вратата на гостите не съумяха да доведат до гол в интерес на Карнобат през първата част. Състезателят на гостите от Първомай Никола Лалев опитва да заплаши на няколко пъти вратата на домакините, само че без триумф. Рейд на Живко Илиев приключи с изстрел към вратата на Борислав, само че отразен сполучливо от вратаря Баданов. Нови мощни намеси имаше и стражът на Карнобат Николай Горанов, който на няколко пъти се намеси повече от сполучливо.

В 75-ата минута подаване на Трендафил Момчилов откри Георги Калоянов в наказателното поле на Борислав, който не пропусна да изпрати топката в мрежата на съперника. В 82-ата минута бе свирена дузпа за нарушаване против Ненко Петров. Зад топката застана Живко Илиев, който хвърли в възторг почитателите на Карнобат, отбелязвайки за 2:0. Само след 3 минути резултатът можеше да бъде в допълнение повишен, само че изстрел на резервата Антон Атанасов срещна напречната греда на вратата на Борислав.