Борещите се за оцеляването си в Премиер лигата на Русия

...

Сочи и Рубин със самоубийствено равенство

Борещите се за оцеляването си в Премиер лигата на Русия Сочи и Рубин направиха разочароващо реми в конфликта между тях от 19-ия кръг. Мачът приключи при резултат 1:1, само че той не зарадва никой от противниците, като всеки от тях към този момент е в серия от 7 следващи мача без победа на сметката си.

Домакините първи поведоха в резултата в 39-ата минута, когато се стигна до безредие в наказателното поле и Душан Лагатор бе най-съобразителен, с цел да означи за 1:0.

В 49-ата минута обаче гостите изравниха. Хвича Кварацхелия подаде извеждащ пас за Евгений Марков, който очи в очи с вратаря невъзмутимо осъществя за 1:1.

Така Рубин се намира на 13-ото място в класирането с 19 точки. Сочи пък остава на дъното на таблицата с 15 точки.