Бордо разкъса гостуващия Ним с 6:0 за най-убедителната си победа

...

Фенове на терена, хеттрик за половин час и 6:0 за Бордо срещу Ним

Бордо раздра гостуващия Ним с 6:0 за най-убедителната си победа от началото на сезона в Лига 1. Хеттрик за домакините направи новата звезда на тима Джош Маджа, а срещата беше прекъсната за към 25 минути поради нахлуването на терена на част от ултрасите на жирондинци. Те опънаха плакати с обидно наличие против управлението на клуба и когато бяха принудени да ги смъкват, навлязоха на терена.

Гневът на почитателите беше отпушен в 10-ата минута, когато резултатът още не бе открит. След като пристрастеностите се успокоиха и плакатите бяха върнати на ентусиастите, домакините безусловно отвяха противника си.

Голеадата стартира в 24-ата минута с прецизен изстрел на Маджа, който се озова самичък против вратаря Пол Бернардони и стреля под плонжа му. Четвърт час по-късно Маджа още веднъж беше изведен в наказателното поле и повиши на 2:0. Бившият нападател на Съндърланд приключи хеттрика си в 53-ата минута след подаване на Вукашин Йованович.

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА СТАТИСТИКА ОТ МАЧА
КЛАСИРАНЕ ГОЛМАЙСТОРИ ПРОГРАМА Лига 1 16 кръг, вторник 3 декември  Бордо 6:0краен резулат  Ним