Болоня записа победа в мач от 27-ия кръг на Серия

...

Валентин Антов остана резерва при победа на Болоня

Болоня записа победа в мач от 27-ия кръг на Серия А. " Червено-сините " се постановиха с 3:1 вкъщи над Сампдория.

Българският национал Валентин Антов остана запаса и не се появи в игра. Неговият отбор е на 12-ото място с 31 точки. Самп пък е с позиция по-нагоре с 1 пункт повече.

Първото попадение падна в 27-ата минута, когато Муса Бароу скочи, с цел да засече центриране и да забие брилянтен удар с глава в левия ъгъл на вратата за 1:0 за домакините.
 Петко Христов с самопризнание от клуба си в Италия

Избраха го за най-хубавия бранител на Про Верчели

Десет минути по-късно Самп изравни. Фабио Куалярела откри пространство в наказателното поле, с цел да засече центриране и да изстреля топката за 1:1.

В 41-ата минута, Матиас Сванберг доближи до топката на границата на наказателното поле и стреля от придвижване без да се двоуми за 2:1. В 70-ата минута Роберто Сориано си освободи пространство след положително подаване в наказателното поле и оплете топката в мрежата за крайното 3:1.

Шест минуту по-късно попадение на Болоня не бе зачетено поради засада.

В другия кръг, тимът на Валентин Антов играе с Кротоне.