Бoлоня поднесе една от големите изненади на осминафиналите от турнира

...

Интер се срина в края и отпадна безславно от турнира за Копа на Италия

Бoлоня сервира една от огромните изненади на осминафиналите от шампионата за Купата на Италия, откакто момчетата на Тиаго Мота отстраниха настоящия притежател на трофея - Инте, с трагично 1:2 след продължения. Така часове, откакто и Наполи бе изхвърлен от конкуренцията за националното отличие, в този момент и различен от любимците преодоля голяма издънка.

Редовното време на " Джузепе Меаца " приключи при нулево реми, а в ролята на антигерой влезе огромният водач Лаутаро Мартинес. Аржентинският национал пропусна дузпа в 65-ата минута.

Две минути след старта на първото продължение Интер въпреки всичко открит резултата след гол на бразилския национал Карлуш Аугусто.

Възпитаниците на Симоне Индзаги обаче капитулираха в края. В рамките на четири минути Бекуема и Ндийе направиха по този начин, че Болоня да реализира една от значимите си победи в шампионата за националното отличие.

В идващия кръг " рособлу " ще премери сили с миналогодишния финалист Фиорентина.
 Наполи - Фрозиноне 0:4 за Купата на Италия