Влиза ли Кобрата в политиката?
Боксовият първенец Кубрат Пулев се включи в предаването "Събуди се " в ефира на NOVA и даде отговор на въпроса дали влиза в политиката.
"Изкоментирахме нещата, получих предложение, дали съм подготвен, не считам, че някои политици са по-готови от мен, аз съм политик отдавна, само че за мен е значимо моята боксова и спортна кариера. Аз съм по-неопитен в политиката, само че считам, че в случай че си заслужава, само че има качествени хора, на които може да се разчита. За мен България е по-важно от който и да е мач ", разяснява Пулев.
"Изкоментирахме нещата, получих предложение, дали съм подготвен, не считам, че някои политици са по-готови от мен, аз съм политик отдавна, само че за мен е значимо моята боксова и спортна кариера. Аз съм по-неопитен в политиката, само че считам, че в случай че си заслужава, само че има качествени хора, на които може да се разчита. За мен България е по-важно от който и да е мач ", разяснява Пулев.
Източник: gong.bg
КОМЕНТАРИ




