Божидар Краев беше в групата на Мидтиланд, но отново не

...

Мидтиланд се изравни с ФК Копенхаген, Краев гледа отстрани

Божидар Краев беше в групата на Мидтиланд, само че още веднъж не влезе в игра, а тимът му победи с 2:1 като посетител Орхус и се изравни по точки с водача в датското състезание ФК Копенхаген.

Главното настоящо лице в мача беше звездата на Мидтиланд Пол Оначу. Нигериецът означи двата гола, с които гостите направиха цялостен поврат, само че в 67-ата минута получи червен картон. Десетина минути по-късно Марк дал Хенде също видя аления цвят, само че Мидтиланд удържа финалния взлом на домакините. Те също приключиха в понижен състав, откакто Каспер Нилсен беше изпъден в добавеното време.

ФК Копенхаген и Мидтиланд имат по 53 точки, само че отборът от столицата е с мач по-малко. Третият Брьондби изостава с 19 точки от съперниците за купата.