Божидар Краев беше титуляр за Жил Висенте, а отборът му

...

Разочароващо равенство за Краев и компания

Божидар Краев беше титуляр за Жил Висенте, а тимът му стигна единствено до нулево тъждество против гостуващия Боависта в 6-ия кръг на португалското състезание. Тимът на българина имаше лукса 70 минути да играе с човек повече след аления картон на Густаво, само че не се възползва от численото си преимущество.

Густаво беше изпъден в средата на първата част, когато задържа пред наказателното поле откъснал се футболист на Жил Висенте. Домакините сътвориха значително положения, само че множеството от тях бяха далечни изстрели. В 40-ата минута стражът на Боависта Рафаел Бракали избави компактен шут на Краев.

През второто полувреме българският национал продължи да е деен, само че отборът му по този начин и не съумя да стигне до попадение. Това беше пети следващ мач без победа за новаците. Те заемат 12-о място в класирането с 6 точки, а Боависта е на 6-а позиция с 10 точки.

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА
СТАТИСТИКА ОТ МАЧА
КЛАСИРАНЕ
ГОЛМАЙСТОРИ
ПРОГРАМА Примейра лига 6 кръг, неделя 22 септември Жил Висенте 0:0краен резулат  Боависта