БМВ се хвърли върхи трамвайни релси след дрифт в София.

...
БМВ се хвърли върхи трамвайни релси след дрифт в София.
Коментари Харесай

Дрифт - няма засичане: Лъскав автомобил се озова на релсите след неадекватни маневри ВИДЕО

БМВ се хвърли върхи трамвайни релси след дрифт в София. За това алармира Надежда Дойчева.

Както съобщихме по-рано, различен лидер, с бяло возило слаломираше сред няколко коли с висока скорост преди да приключи по същия метод. Неговото опрощение бе, че е бил " засечен " от друга кола.

В сегашния случай няма по какъв начин това опрощение да бъде употребявано, тъй като булеварда е празен, автомобилът очевидно дрифтира. За жал на лидера не толкоз сполучливо, колкото му се желае. Няма информация от кой момент тъкмо е видеоъо на сходния случай. Вижте фрагментите:



Потребители не пропуснаха опцията да се пошегуват, правейки връзка с предходния джигит.

" Как го засякохаааа ", написа Росен В. " Как го засякоха откъм гърба и този, трее се вземат ограничения, прибавя Р.Б.

" Да няма съревнование, кой е по-голям негодник. ", чуди се Николай Х.

" Освен за алкохол и опиати, би трябвало да стартират да ти взимат колата и в случай че си доста тъп ", счита Христо Е.



Глобата за дрифт е до 3000 лв., в случай че институциите се заемат съответно със случая. Бонус ще е и изплащането на вредите, породени от несъответстващите маневри.

 
Източник: glasnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР