Как изглеждат Елените 8 месеца след бедствието?
Близо осем месеца след едно от най-опустошителните наводнения у нас Българска национална телевизия се върна в курорта „ Елените “, с цел да ревизира по какъв начин наподобява през днешния ден мястото, което предишното лято остана под вода, тиня и тонове разрушена инфраструктура.
Източник: novini.bg
КОМЕНТАРИ




