Близки на загинали пешеходци и пострадали при катастрофи се събраха

...
Близки на загинали пешеходци и пострадали при катастрофи се събраха
Коментари Харесай

Близки на загинали в катастрофи протестираха в София

Близки на починали пешеходци и потърпевши при произшествия се събраха на народен митинг пред Народното събрание. Исканията им са за " прекъсване на войната на пътя ".

Протестиращите упорстват за ограничения от страна на страната и оферират приложимост на алкохол и опиати и жестоко нарушаване на разпоредбите за придвижване по пътищата да се смятат за съзнателно закононарушение и да се санкционира като такива, оповестява БНР.

Протестиращите дават седмица период за осъществяване на настояванията им и заплашват с обсада на автомагистрали в 10 града у нас .

Тръгвайки към Орлов мост, околните на починалите блокираха кръстовището за малко. Мотото на митинга им е " Стига толерантност! ".

Към тях се причислиха и жители, които всяка вечер се събират на мястото на злополуката на столичния бул. " Сливница ", където предходната неделя 18-годишен лидер блъсна и умъртви други двама младежи.
 Столичани се събраха в памет на починалите младежи на бул. Сливница
Столичани се събраха в памет на починалите младежи на бул. Сливница

Протестиращите упорстват за ограничения за ограничение на скоростта и случаите в района
Източник: news.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР