Благоевград. Кемпински Хотел Гранд Арена Банско е горд носител на

...
Благоевград. Кемпински Хотел Гранд Арена Банско е горд носител на
Коментари Харесай

Благоевград: Кемпински Хотел Гранд Арена Банско спечели наградите за „Най-добър ски хотел” и „Най-добър курортен хотел” от Международните награди за хотелиерство 2018

Благоевград. Кемпински Хотел Гранд Арена Банско е горделив притежател на две нови влиятелни оценки - „ Най-добър ски хотел ” и „ Най-добър курортен хотел ” от годишните Международните награди за хотелиерство 2018. Това оповестиха от Кемпински Хотел Гранд Арена Банско . Официалната церемония вечеря по награждаването се състоя на 24 февруари 2019 година в хотел ИнтерКонтинентал в Киев. На събитието участваха над 200 известни специалисти от хотелиерския бизнес, притежатели и генерални мениджъри на хотели, дипломати и публицисти. Освен двата наградата на Кемпински Хотел Гранд Арена Банско, Международните награди за хотелиерство 2018 отличиха и още един хотел от веригата. Grand Hotel Kempinski High Tatras бе награден за Най-добър хотел за сватби.
„ За нас е изключителна чест да бъдем наградени за втора поредна година за „ Най-добър ски хотел “ от Международните награди за хотелиерство ”, разяснява генералният Мениджър на Кемпински Хотел Гранд Арена Банско Наталия Каширская. „ Тази година имаме двоен мотив за горделивост, защото хотелът ни завоюва и премията за „ Най-добър курортен хотел ”, което е отлично доказателство за това, че сме идеалният избор освен за зимна ски почивка, само че и когато и да е от годината. Курортът придобива от ден на ден популярност на целогодишна дестинация, привличайки от ден на ден посетители и през летните месеци, когато културният календар на Банско изобилства от музикални фестивали и забавни събития за всеки усет “, съобщи тя.
Международните награди за хотелиерство са учредени през 2011 година с задачата да отличат най-хубавите хотели съгласно постигнатите резултати и да се подтиква конкурентоспособността в хотелиерската промишленост посредством разпространение на достиженията. Тазгодишната гала награди най-хубавите 28 от общо 126 хотела финалисти от 21 страни от Централна и Източна Европа, сред които Полша, Унгария, България, Румъния, Грузия, Словакия, Молдова, Украйна, Австрия, Чехия, Хърватия, Черна гора, Сърбия, Босна и Херцеговина, Албания, Македония, Словения, Гърция, Литва, Латвия и Естония. Победителите бяха определени на няколко стадия, започвайки с гласоподаване на експертен съвет от интернационално жури, последвано от рейтингите на хотелите в онлайн резервационната система booking.com и платформата за противоположна връзка Trust You.
Източник: focus-news.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР