Благодаря ви, че не си измихте ръцете с констатации, влязохте

...
Благодаря ви, че не си измихте ръцете с констатации, влязохте
Коментари Харесай

Андрей Гюров към министрите: Благодаря ви, че влязохте в калта на решенията, посочихте проблемите, но и назовахте виновниците по име

Благодаря ви, че не си измихте ръцете с констатации, влязохте в калта на решенията, посочихтне проблемите, само че и назовахте виновците по име. Така служебният министър председател Андрей Гюров се обърна към сътрудниците си при започване на последното съвещание на служебния кабинет.

Успяхме да нарушим омертата в правосъдната система, за което благодаря особено на вицепремиера. Видя се по какъв начин въздухът се размести, видя се и стана ясно какъв брой надълбоко е мълчанието, изключително през днешния ден, когат политическата омерта е като бетон, добави Гюров.

Той изрази вяра, че идните инспекции на ръководството от новия кабинет няма да обхватан единствено активността на последното служебно държавно управление.

Не бяхме просто наблюдаващи, добави Гюров, макар че по формулировка служебният кабинет е преход:

Андрей Гюров, длъжностен министър председател: " Не беше елементарно, бяхме атакувани от всички страни, постоянно по едно и също време, само че това можеше да се чака в страна с институции, които са овладявани с години. "

Гюров съпостави министрите със спартанци и добави, че те са се оказали верните хора, на вярното място и в верния миг.

Нашето ръководство нямаше дълъг мандат, само че имаше темперамент и в този момент, когато завесата пада е значимо едно - дали слизаме с достолепие. Вярваме, че го направихме и благодаря, че бяхме дружно, добави още той.

Източник: cross.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР