Бившият здравен министър и лидер на КОД, част от Синя

...
Бившият здравен министър и лидер на КОД, част от Синя
Коментари Харесай

Петър Москов: В българския парламент няма десница!

Бившият здравен министър и водач на КОД, част от „ Синя България “ Петър Москов гостува извънредно в „ Седмицата на Дарик “ и разяснява политическата обстановка у нас.

„ За мен няма никакво значение дали политиката е за хората. Здравната ни система е колабирала и е фунция на няколко олигарха, а не вие като пациент да имате право на лекуване и да ви лекуват, като възникне проблем. Нашите пари не са следени като наши пари от нашата Здравна каса, а тя е функционалност на олигархията. В българския парламент няма десница. Задачата пред „ Синя България “ е да има дясна политическа мощ, която да измести Движение за права и свободи. В този парламент такава опция няма “, разяснява водачът на КОД.

„ Синя България “ е изрично дясна и проевропейска, която изповядва консервативни полезности. Президентът не е опция. Той прави това, което преди правеха „ Промяната “, а в този момент вършат Движение за права и свободи и ГЕРБ. Ако президентът направи тази прословута партия, то лявото може би ще бъде обединено към фигурата на Радев. В момента в Народното събрание тези настроения съществуват. По-голямото посланичество е левичарско “, съобщи Москов.

Източник: darik.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР