Бившият защитник на Лудогорец Хосе Луис Паломино е напът да

...
Бившият защитник на Лудогорец Хосе Луис Паломино е напът да
Коментари Харесай

Бивш защитник на Лудогорец може да донесе 1 млн. евро на шампионите от Разград

Бившият бранител на Лудогорец Хосе Луис Паломино е напът да донесе на първенците от Разград 1 млн. евро 5 години след прехвърлянето си в Аталанта. Новината е на италианското издание dirretagoal.it. Аржентинецът е попаднал в трансферните проекти на Лацио, които са подготвени да платят 5 млн. евро за правата му.

Договорът на бранителя с „ бергамаските” е за още един сезон. Когато беше продаден обаче Лудогорец си резервира 20% при идващ негов трансфер.

До момента 32-годишният Паломино записа 196 мача за Богинята, в които вкара 6 гола. Аржентинецът е измежду главните футболисти на отбора си, само че треньорът Джан Пиеро Гасперини към този момент стартира възобновяване на състава си и е доста евентуално южноамериканецът да бъде продаден след края на сезона.
Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР