БИВШИЯТ водещ на Гладиатори“ Джон Фашану размишляваше за времето си

...
БИВШИЯТ водещ на Гладиатори“ Джон Фашану размишляваше за времето си
Коментари Харесай

„Те искаха да си разбият мозъците един на друг“, казва Джон Фашану от „Гладиаторите“, докато разкрива враждата между Улф и знаменитост

БИВШИЯТ водещ на „ Гладиатори “ Джон Фашану размишляваше за времето си в шоуто през 90-те години.

Футболистът, трансформирал се във водещ, беше подценен за рестартирането на шоуто, което започва по-рано тази година.

Той работи върху шоуто по време на разцвета му и стана прочут с известното си извикване на крилата фраза „ awooga “ на арената.

Поглеждайки обратно към приятните си мемоари от шоуто, той сподели, че един от най-големите моменти е бил появяването на Вини Джоунс.

Звездата от The Lock, Stock and Two Smoking Barrels се облече в ликра, с цел да се изправи против Wolf в The Gladiators Celebrity Special през 1993 година

Говорейки пред Sun от името на luckyblock.com, Джон сподели: „ Това, което в действителност го направи особено, е, че имахме звезди. Вини Джоунс и един от другите футболисти и няколко други телевизионни водещи, и всички те участваха в Гладиаторите.

„ Сега Vinnie Jones and Wolfman е рецепта за злополука. Виждайки по какъв начин Вини Джоунс в шоуто премин...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР