Бившият титуляр на Алпин във Формула 1 Джак Дуън участва

...
Бившият титуляр на Алпин във Формула 1 Джак Дуън участва
Коментари Харесай

Джак Дуън с три катастрофи за три дни на един и същ завой

Бившият титуляр на Алпин във Формула 1 Джак Дуън взе участие в тестванията на японската Супер Формула на пистата „ Сузука “, само че несъмнено нямаше шанс.

За трите тестови дни Дуън направи три произшествия, като всички произшествия станаха на еднакъв завой – „ Degner “. При всяко политане от трасето Дуън се забиваше в защитните ограждения, само че всякога механиците на Kondo Racing успяваха да оправят колата и той да продължи присъединяване си в тестванията.
 ФИА награди задочно Никола Цолов и компания ФИА награди задочно Никола Цолов и компания
Най-добро време в тестванията записа Уго Угочукву, който гледахме през сезон 2025 във Формула 3, а Дуън остана 26-и в последния трети ден.

Предполага се, че Дуън и Люк Браунинг, който приключи пети в класирането на тестванията, са най-сериозните претенденти за титулярни места в Kondo Racing за сезон 2026 в Супер Формула, само че това към момента не е доказано от отбора.
 Рованпера ще започва в Супер Формула без проби? Рованпера ще започва в Супер Формула без проби?
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР