Бившият шеф на Ферари във Формула 1 Маурицио Аривабене направи

...
Бившият шеф на Ферари във Формула 1 Маурицио Аривабене направи
Коментари Харесай

Бивш шеф на Ферари припомни, че Хамилтън повтаря Фетел

Бившият началник на Ферари във Формула 1 Маурицио Аривабене направи забавно, само че и не изключително ласкателно съпоставяне сред напъните на Себастиан Фетел и Люис Хамилтън, ориентирани към възстановяване представянето на Скудерията.

Аривабене оглави Ферари в края на 2014 и беше уволнен при започване на 2019 поради неуспеха през 2018, когато Себастиан Фетел се провали в борбата си против Люис Хамилтън и Мерцедес, макар че имаше по-добър автомобил.
 Новият международен първенец сполучливо предизвика Бин Сулайем Новият международен първенец сполучливо предизвика Бин Сулайем
По-рано тази година 7-кратният международен първенец Хамилтън удостовери, че постоянно написа отчети и ги предава на шефовете си в отбора, в които има рекомендации за промени в работата на отбора. Това не се одобри изключително добре от инженерите в тима, с които стана ясно, че Люис от време на време мъчно намира общ език.

„ Навремето и Фетел пишеше и изпращаше такива отчети, пишеше, говореше за това, всичко това – изясни Аривабене. – Дали това беше потребно? Всъщност, не. Нямам нищо срещу Себастиан, само че всеки би трябвало да си гледа неговата работа. Работата на водача е да пилотира, както и да оказва помощ за развиването на колата. Но когато водачът стартира да се държи като инженер, тогава към този момент имаме проблем. “
 Норис платил 114 000 евро сметка за купона след купата Норис платил 114 000 евро сметка за купона след купата
В края на сезона, когато представянето на Ферари съществено се утежни, Хамилтън призна, че му е мъчно да намира мотивация да продължи да се бори, изключително откакто в последните три квалификации отпадна в първите им елементи. Но след края на сезона Люис съобщи, че няма желание да се отхвърля от Формула 1.
 Гюнтер Щайнер с Гюнтер Щайнер с " съвсем опрощение " на Ландо Норис след рецензиите против него
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР