Бонус от 30 000 лв. за Спартак за бой над Левски
Бившият президент на Спартак (Варна) Павлин Николов продължава да поддържа финансово клуба, оповестява " Тема Спорт ". Бизнесменът е заречен награда от 30 000 лв., в случай че " соколите " победят Левски в петъчния дуел на " Герена ".
Варненци са в серия от два следващи мача без загуба и при триумф в София ще затвърдят петото си място в класирането. Тимът стартира сезона с упоритостта да се утвърди в елита, само че положителната форма промени задачите - в този момент " соколите " преследват присъединяване в баража за Европа.
" Наясно сме с действителността и желаеме първо да приключим постоянния сезон в първата осмица. В плейофите треньорът ще разчита повече на новите попълнения, които закъсняха с интеграцията си. Не гледаме към топ 4, само че знаем, че петото място дава късмет за евротурнирите. Откъм селекция, треньорски щаб и организация сме добре, само че с финансирането е мъчно ", съобщи изпълнителният шеф Иван Кирилов.
Левски с финален опит да вземе Карл Фабиен, Ботев (Пд) също ухажва играча
Ето какво се случва с прехвърлянето на играча
Източник: topsport.bg
КОМЕНТАРИ




