Бившият полузащитник на ЦСКА - Кристиян Малинов, започна като титуляр

...

Резервата на Малинов донесе точка за Льовен срещу Брюж

Бившият полузащитник на ЦСКА - Кристиян Малинов, стартира като титуляр за своя Льовен, само че бе сменен 20 минути преди края, а неговият заместител означи изравнителен гол и донесе точка за отбора при равенството 1:1 като посетител на Брюж в мач от 18-ия кръг на белгийското състезание по футбол.

Българският национал стартира в стартовите 11 и в средата на първата част получи жълт картон за жестоко нарушаване.

Испанският нападател Феран Жутгла откри резултата в интерес на Брюж с гол от дузпа минута преди почивката.

В 70-а минута Малинов отстъпи мястото си на терена на Начон Нсинги и точно резервата на Малинов донесе точката за Льовен с изравнителен гол в добавеното време на мача.

Льовен е осми в класирането с 26 точки, а Брюж заема четвърта позиция с 34 точки. Лидер е Генк с 46 пункта.