Бившият нападател на не спира да бележи за новия си

...

Луис Суарес не спира да бележи за Атлетико Мадрид

Бившият нападател на не стопира да бележи за новия си отбор. Уругваецът оформи крайното 2:0 против при домакинската победа от седмия кръг на Ла Лига. С триумфа " дюшекчиите " излязоха на втората позиция във краткотрайното класиране, като имат 11 точки, а водач е първенецът с 13. Бетис е десети с 9.

След едно безуспешно първо полувреме, домакините откриха резултата на " Уанда Метрополитано " при започване на второто полувреме посредством. Халфът получи топката от тъч и проби в наказателното поле, след което от дребен ъгъл разпечата вратата на севилци. Малко по-късно гостите останаха с човек по-малко, откакто беше изпъден с пряк червен картон. В добавеното време откри в наказателното поле Луис Суарес, който се разписа във вратата на Бетис с четвъртия си гол за сезона.

Ла Лига 7 кръг, събота 24 октомври  Атлетико Мадрид 2:0краен резулат  Реал Бетис