Бившият капитан на Левски Владимир Гаджев игра 81 минути при

...

Гаджев отново титуляр при важна победа на Анортозис

Бившият капитан на Левски Владимир Гаджев игра 81 минути при успеха с 2:0 на Анортозис в гостуването на АЕЛ (Лимасол). Двубоят беше от третия кръг на шампионския плейоф в Кипър.

Бившият национална Хърватия Гордън Шилденфелд даде задатък на гостите в 42-ата минута. Това бе неговото трето попадение през тази акция от 28 мача. Защитникът беше прецизен след центриране от корнер и удар с глава на капитана Жоао Виктор. Именно той пък вкара второто попадение в срещата в 62-ата минута, като засече чудесно центриране на някогашния футболист на Байерн (Мюнхен) Даниел Пранич.
Анортозис е трети с 60 точки, до момента в който спорещите за купата Аполон Лимасол и АПОЕЛ (Никозия) са с актив от 67 точки. АЕЛ остана пето място с 51 точки.