Бившият капитан на Барселона Андрес Иниеста продължава да показва класа.

...

Андрес Иниеста не спира да преподава

Бившият капитан на Барселона Андрес Иниеста продължава да демонстрира класа. По-рано през днешния ден той вкара гол и добави асистенция за триумфа на своя Висел (Кобе) с 3:1 над Гуанжоу Евъргранде в мач от груповата фаза на Шампионската лига на Азия, който се игра в Доха (Катар). С тази победа японският отбор си подсигурява класирането за етапа на директните елиминации.

Броени минути преди края 36-годишният към този момент Иниеста заби значимия трети гол, който отхвърли домакините. Преди това международният първенец беше асистирал за първото попадение на Висел в 44-ата минута.

През тази година испанецът има 5 гола и 8 асистенции в 30 участия за клубния си тим. Договорът му изтича през януари, само че преди време той беше споделил, че счита да играе още 2-3 години.