Бившият халф на Левски Борислав Цонев не спира да впечатлява

...

Борислав Цонев продължава да блести в Китай

Бившият халф на Левски Борислав Цонев не стопира да впечатлява с представянето си в Китай. Вчера той се разписа при равенството на Далиен Про против Пекин Гуоан (2:2) и към този момент има 4 гола в първите си 4 мача в локалното състезание.

Цонев откри резултата още в 7-ата минута с хубав удар с левия крайник от границата на наказателното поле. В средата на първата част гостите изравниха, а малко по-късно пропуснаха и дузпа. В 56-ата минуат съдията анулира гол на Далиан поради засада. В края противниците си размениха по още едно попадение.

View this post on Instagram
A post shared by Dalian Pro FC (@dalianprofessional)

Далиан Про се намира на 12-о място в класирането с актив от 19 точки, а Пекин Гуоан е 8-и с 27 пункта. Лидер в подеждането е Ухан Три Таунс с 47 точки, пред Шандун Тайшан с 43.